Materiály pro 27. Valnou hromadu společnosti Intergram která se bude konat 31.5.2016 ve 14:00 v Kongresovém centru Praha

  • Pozvánka na 27. řádnou Valnou hromadu - Stáhnout
  • Zpráva o účetní závěrce společnosti Intergram za rok 2015, zprávě auditora a návrhu rozpočtu pro rok 2015 pro 27. řádnou Valnou hromadu, která se uskuteční dne 31.5.2016. - Stáhnout
  • Výroční zpráva společnosti Intergram za rok 2015 - Stáhnout
  • Zpráva Kontrolní komise pro 27. Valnou hromadu - Stáhnout
Plátci (hotely, restaurace,...)
Členové (umělci, zpěváci, sbory,...)

Vyhledej formulář

Pro vyhledání správného formuláře 1. vyberte, zda jste Člen (výkonný umělec) nebo Plátce (restaurace, bar, atd) a následně vyberte typ činnosti.
Jsem:    
Formulář vyplňte online nebo nás kontaktujte.
Vyhledat

O nás

INTERGRAM, nezávislá společnost
výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově obrazových záznamů z.s., vykonává kolektivní správu uvedených subjektů, a to v souladu s ustanovením § 98 odst. 6 písm. c) "autorského zákona": INTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově obrazových záznamů, vykonává kolektivní správu uvedených subjektů, a to v souladu s ustanovením § 98 odst. 6 písm. c) jako jediný subjekt na území České republiky.

Zobrazit více

Aktuality

Oznámení o změně na postu ředitele

Novým  ředitelem společnosti  Intergram, z. s. byl s účinností od 1.1.2016 na základě řádného výběrového řízení jmenován Mgr. Jan Simon.

Dosavadní ředitelka Ing. Ivana Jansíková bude zastávat od 1.1.2016 funkci zástupkyně ředitele.

Zobrazit více

Katalog výrobců

informace ke Katalogům výrobců platných pro r. 2015

Zobrazit více