Plátci (hotely, restaurace,...)
Členové (umělci, zpěváci, sbory,...)

Vyhledej formulář

Pro vyhledání správného formuláře 1. vyberte, zda jste Člen (výkonný umělec) nebo Plátce (restaurace, bar, atd) a následně vyberte typ činnosti.
Jsem:    
Formulář vyplňte online nebo nás kontaktujte.
Vyhledat

O nás

INTERGRAM, nezávislá společnost
výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově obrazových záznamů z.s., vykonává kolektivní správu uvedených subjektů, a to v souladu s ustanovením § 98 odst. 6 písm. c) "autorského zákona": INTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově obrazových záznamů, vykonává kolektivní správu uvedených subjektů, a to v souladu s ustanovením § 98 odst. 6 písm. c) jako jediný subjekt na území České republiky.

Zobrazit více

Aktuality

Ověřování podpisů na smlouvách o zastupování

dovolte mi Vás informovat, že kolektivní správce INTERGRAM bude na smlouvách o zastupování obdržených po 31.7.2017 vyžadovat úředně ověřené podpisy nositelů práv.

Zobrazit více

Nepřiřazené snímky výrobců 2016

informuji Vás, že ZDE je ke stažení soubor snímků vysílaných v roce 2016 v České republice, jejichž označení vysílatelem neumožnilo přesnou identifikaci s databázemi snímků, kterými Intergram disponuje pro potřeby vyúčtování (tzn. databáze nahrávacích protokolů, databáze alb, databáze labelů a databáze katalogů výrobců). Žádáme o kontrolu a případnou identifikaci těchto snímků s jejich oprávněnými vlastníky práv výrobců v období roku 2016 (postup ZDE). S ohledem na harmonogram postupu dokončení vyúčtování identifikovatelných příjmů žádáme, abyste kontrolu provedli do 18. 8. 2017. Po tomto datu budeme pokračovat v dalších krocích vyúčtování výrobců.

Případné dotazy a konzultace za Intergram poskytne IT koordinátor Patrik Boubín:  221871912, 602585920 patrik.boubin@intergram.cz

Děkujeme předem za spolupráci.

Ing. Lukáš Vlna
vedoucí oddělení vyúčtování

Zobrazit více