Nacházíte se:   Intergram   ›  O nás   ›

Volné pozice

Hledáme PHP vývojáře

Pracujeme na novém informačním systému, který by měl výrazně zjednodušit fungování naší firmě. Projekt je sice náročný, ale o to zajímavější a rozhodně se u něj nenudíme (v dobrém slova smyslu). Do svých řad nyní hledáme PHPkáře, který by svoje nadšení pro čistý kód uplatnil v týmu dalších lidí v hotový produkt. Oceníme schopnost vyvíjet v OOP PHP5 či novější v MVC architektuře, používat přitom Git, Slack a jet pod SCRUMovou metodikou. Nejsme však korporát a těšit se tak můžeš na celkem neformální “startupové” prostředí a tolik kávy zdarma nebo čaje, kolik tvůj mozek bude vyžadovat.

Určitě musíš umět

  • Alespoň 2 roky zkušeností s programováním
  • Znalost OOP PHP5
  • Znalost principů SQL databází
  • Přehled ve webových technologií (HTML, CSS, JavaScript, AJAX)
  • Orientace v MVC architektuře
  • Znalost REST architektury
  • Zkušenosti alespoň s jedním z běžných frameworků (Symfony, Laravel apod.)
  • Angličtina alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Dobrý odhad časové náročnosti úkolů
  • Preciznost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu

Bylo by fajn (ale rozhodně není podmínkou)

  • Znalost PHP 7 a vyšší
  • Znalost ElasticSearch
  • Zkušenosti s NoSQL databázemi (např. Mongo)
  • Zkušenosti s OpenStackem, Dockerem
  • Přesah do JavaScriptových frameworků (React, Angular apod.)
  • Schopnost práce s Gitem, Slackem
  • Zkušenosti se SCRUMem

Co můžeme nabídnout

  • Možnost práce na IČO
  • Pružná pracovní doba
  • Káva, voda a občerstvení zdarma
  • Občasnou zábavu po práci
  • Po zapracování možný home-office
  • Dobré platové ohodnocení
  • Příjemné kanceláře s dobrou dostupností
  • Méně formální pracovní prostředí
  • Super kolektiv mladých nadšenců
  • Práce na smysluplném a zajímavém projektu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Každotýdenní týmové snídaně

Pokud jsme tě zaujali, stav se u nás na kávu (nebo třeba na čaj), rádi ti náš projekt představíme osobně. A pokud si sedneme a projekt tě nadchne, můžeš u nás začít pracovat prakticky ihned. Pošli nám tedy na sebe kontakt a nějaké info a my se ti obratem ozveme.

Kontakt: Richard Šouta mail: richard.souta@intergram.cz

Hledáme testera WEB apliakcí

Pracujeme na novém informačním systému, který by měl výrazně zjednodušit fungování naší firmě. Projekt je sice náročný, ale o to zajímavější a rozhodně se u něj nenudíme (v dobrém slova smyslu). Do svých řad nyní hledáme testera web aplikací.

Jeho pracovní náplní bude uživatelské testování a obsluha bugtracking systému. Pokud bude mít zkušenosti a přímo si vybere nástroje, určitě to bude výhoda. Chtěli bychom, aby uměl vytvářet test cases pro automatické kontroly nových verzí aplikací (např. pomocí nástroje Selenium). Dále, by řešil požadavky od koncových uživatelů (vykomunikoval podstatu problému, případně ověřil chybu, zdokumentoval, jak chybu reprodukovat a předat informace vývojářům).

Nejsme korporát, ale těšit se tak může na celkem neformální “startupové” prostředí a tolik kávy zdarma nebo čaje, kolik tvůj mozek bude vyžadovat.

Náplň práce:

  • Výběr vhodných testovacích nástrojů
  • Ověřování a přijímání požadavků od uživatelů
  • Reprodukování a dokumentování chyb
  • Vývoj, testování a spouštění testovacích scénářů
  • Automatizace testování
  • Akceptační testování, tvorba a organizace zápisů o průbehu testů
  • Spolupráce s vývojovým a oddělením
  • Komunikace s uživateli

Znalosti:

  • Zkušenosti s uživatelským testováním a jeho automatizací
  • Selenium nebo obdobný nástroj
  • Základní znalost principů fungování webových aplikací
  • Analytické myšlení

Co používáme:

  • PHP 7.2 (Symfony 3.4), TypeScript, WebPack
  • Percona DB, Elasticsearch
  • Jira, Confluence, Slack
  • Github + Semaphore CI, CD
  • AWS
  • Docker

Co nabízíme:

  • Startupové prostředí, agilní vývoj
  • Prostor pro samostatnou a kreativní práci (vítáme vlastní nápady a inovace, máme rádi nejnovější technologie)
  • Dobré platové podmínky,
  • Flexibilní pracovní dobu po zapracování možný home-office
  • Otevřené a přátelské prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • 1 odpoledne týdně vyčleněno pro sebevzdělávání
  • 1 za týden snídaně/brainstorming s vývojáři
  • Občasnou zábavu po práci, 1 za měsíc teambuilding (bowling, únikovky, kino...)
  • Příjemné kanceláře s dobrou dostupností u metra v Karlíně