Termíny k dodání podkladů pro vyúčtování odměn za rok 2021

Vážení nositelé práv,

vedle dokončení nového vyúčtovacího systému pracuje INTERGRAM usilovně na zpracování veškerých podkladů pro letošní vyúčtování odměn za loňský rok. Jedná se především o playlisty od vysílatelů, ale současně potřebujeme pro spravedlivé rozdělení odměn i vstup od Vás, zastupovaných nositelů práv.

Opouštíme poštovní dřívější praxi poštovní komunikaci, a proto jsme Vás o jednotlivých požadavcích informovali elektronickými prostředky (mailem, v newsletteru či zveřejněním na webu). Níže v tomto článku naleznete přehledný souhrn všech termínů pro jednotlivé skupiny nositelů práv.

Prosíme Vás o dodržování stanovených termínů pro dodání podkladů, abychom je stihli včas zpracovat a mohli tak vyplatit odměny co nejdříve. U podkladů obdržených po stanovených lhůtách nelze garantovat jejich zapojení do řádného vyúčtování odměn za rok 2021.

 

 Podklady od výkonných umělců

  • Prohlášení výkonného umělce: do 31.3.2022
  • Registrace repertoáru (nahrávací protokoly, alba apod.): do 15.3.2022
  • Uzavření smlouvy (pro nově zastupované): 31.3.2022

 Podklady od výrobců zvukových záznamů

 Podklady od výrobců zvukově obrazových záznamů

 

Kontaktní adresa pro výkonné umělce je umelci@intergram.cz a pro výrobce zvukových i zvukově obrazových záznamů je vyrobci@intergram.cz. Další kontakty naleznete ZDE.

Děkujeme za spolupráci. O dalších podrobnostech blížícího se vyúčtování Vás budeme průběžně informovat v našem newsletteru pro nositele práv.

2022-02-16T10:55:41+02:00 16. února 2022|